>
Informace o službě Ohlasy na Zbozi.cz
Online objednávka

Ohlasy a sledovanost pro Zbozi.cz

Za účelem maximální efektivity ohlasy píšeme postupně, z různých uživatelských účtů a individuálních IP adres během přesného časového intervalu.

Nabízíme následující nákupní podmínky:

  • balíček ohlasů
  • pravidelná publikace
  • zvyšování sledovanosti do 5 hvězdiček

Při objednávce pravidelné publikace se ohlasy publikují denně nebo každý týden či měsíc. Počet ohlasů a plán publikace se domluví individuálně. Publikace může být smazána nebo se může změnit plán publikace. V tomto případě kontaktuje, prosím, technickou podporu.

Dosažení pětihvězdičkového hodnocení na Zbozi.cz. Rozsah práce pro dosažení pětihvězdičkového hodnocení zaleží na obecném počtu existujících komentářů a spočítá se individuálně.

Zvláštnosti Zbozi.cz

Reputace na Zbozi.cz je pro internetové obchody velmi důležitá. Lidé se někdy bojí nakupovat online, proto naslouchají zkušenostem jiných zákazníků na Zbozi.cz.

Denně si velký počet potenciálních zákazníků prohlíží Zbozi.cz, a pro většinu z nich kladné hodnocení internetového obchodu je hlavním měřítkem výběru.

Už dlouho pomáháme internetovým obchodům s publikováním kladných ohlasů na Zboži.cz. Velmi často se sledovanost naších klientů na Zbozi.cz zvýšila na 5 hvězd velmi rychle.

Moderátor Zbozi.cz zakazuje každodenní publikaci několika ohlasů z jednoho účtu, z jednoho počítace či IP-adresy. Námi využívaná metoda práce se počítá se zvláštnostmi moderace Zbozi.cz a zaručeně rozmist’uje požadováný počet ohlasů.

Vyzkoušet

Co nabizíme

Ohlasy na firmy.cz
Ohlasy na firmy.cz
Formujeme a rozmísťujeme reálné ohlasy na firmy.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Seznamu a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Tripadvisor
Ohlasy na Tripadvisor
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Tripadvisor.com. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Tripadvisor a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Najisto.cz
Ohlasy na Najisto.cz
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Najisto.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Najisto a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na zbozi.cz
Ohlasy na zbozi.cz
Formujeme a rozmisťujeme reálné ohlasy na Zbozi.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zbozi.cz a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Google Maps
Ohlasy na Google Maps
Tvoříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Google Maps. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Google a s požadovaným intervalem.
Analýza Vaší současné reputace
Analýza Vaší současné reputace
Hledáme negativní ohlasy, skládáme účty z udělané prace a nabídneme strategii vytvaření kladné reputace Vaší firmy.

Ohlasy na Yelp.com
Ohlasy na Yelp.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Yelp. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Yelp a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Zomato.com
Ohlasy na Zomato.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Zomato. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zomato a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Facebook.com
Ohlasy na Facebook.com
Zde si můžete koupit komentář k vaší firemní stránky na sociální síti Facebook. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Facebook.