Informace o službě Ohlasy na Tripadvisor
Online objednávka

Ohlasy na Tripadvisor

U nás můžete objednat reálné ohlasy na tripadvisor.com.
Aby přidat procesu rozmisťování maximální přirozenost ohlasy píšeme postupně, z různých účtů a IP, za uvedeny časový úsek.

Koupit ohlasy pro tripadvisor.com můžete za určitých podmínek:

  • Balík ohlasů
  • Pravidelná publikace

Při pravidelně publikaci ohlasy vycházejí denně nebo za přesný termín (týden nebo měsíc). Počet ohlasů a plan publikace jsou individuálně stanoveny. Publikace je možné zrušit nebo je možné změnit plan publikace pomocí naší uživatelské podpory. Moderace rozmístěných ohlasů na tripadvisor.com trvá jeden až několik týdnů.

Předložíme důkazy, že ohlasy byly opravdu napsany a rozmisťovany na stránce. Po splnění objednávky na vaš e-mail bude posláno foto-potvrzení se screenshoty hned po publikaci ohlasu na stránce.

Zvláštnosti Tripadvisor

Tripadvisor - bez nadsázky je nejpopulárnější stránka pro cestovatele.

Dnes reputace na Tripadvisor bezprostředně ovlivňuje vnímání vašeho byznysu.

Komentáře na stránce jsou základním zdrojem informace pro cestovatele a podstatně ovlivňuje rozhodnutí o navštěvování právě Vašeho podniku nebo vybrání právě Vašeho hotelu.

Počet kladných ohlasů má zásadní význam pro cizí hosty během vyběru místa odpočinku, večeře nebo volného času.

Díky kladným ohlasům na Tripadvisor, Váš byznys bude na prvních postaveních a přitáhne nových návštěvníků.

Používáné metody berou na vědomí zvláštnosti moderace Tripadvisoru a dávají možnost zaručeně rozmisťovat nutný počet ohlasů a zvyšovat hodnocení firmy.

Odeslat objednávku

Co nabizíme

Ohlasy na firmy.cz
Ohlasy na firmy.cz
Formujeme a rozmísťujeme reálné ohlasy na firmy.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Seznamu a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Tripadvisor
Ohlasy na Tripadvisor
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Tripadvisor.com. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Tripadvisor a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Najisto.cz
Ohlasy na Najisto.cz
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Najisto.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Najisto a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na zbozi.cz
Ohlasy na zbozi.cz
Formujeme a rozmisťujeme reálné ohlasy na Zbozi.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zbozi.cz a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Google Maps
Ohlasy na Google Maps
Tvoříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Google Maps. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Google a s požadovaným intervalem.
Analýza Vaší současné reputace
Analýza Vaší současné reputace
Hledáme negativní ohlasy, skládáme účty z udělané prace a nabídneme strategii vytvaření kladné reputace Vaší firmy.

Ohlasy na Yelp.com
Ohlasy na Yelp.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Yelp. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Yelp a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Zomato.com
Ohlasy na Zomato.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Zomato. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zomato a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Facebook.com
Ohlasy na Facebook.com
Zde si můžete koupit komentář k vaší firemní stránky na sociální síti Facebook. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Facebook.