Informace o službě Ohlasy na Google Maps
Online objednávka

Ohlasy na Google Maps

Za účelem maximální efektivity ohlasy píšeme postupně, z různých uživatelských účtů a individuálních IP adres během přesného časového intervalu.

Nabízíme následující nákupní podmínky:

  • balíček ohlasů
  • pravidelná publikace
  • zvyšování sledovanosti do 5 hvězdiček

Při objednávce pravidelné publikace se ohlasy publikují denně nebo každý týden či měsíc. Počet ohlasů a plán publikace se domluví individuálně. Publikace může být smazána nebo se může změnit plán publikace. V tomto případě kontaktuje, prosím, technickou podporu.

Zvláštnosti Google Maps

Systém řízení Google Maps při publikaci ohlasů počítá s řadou kritérií. Nemůžete denně dělat publikaci několika ohlasů z jednoho účtu a jednoho počítače.

Pozornost se obrátí na jméno uživatele, na IP-adresu, a také MAC-adresu síťového zařízení.

Publikaci ohlasu mohou také ovlivnit internetové stránky, které uživatel navštěvoval do a po publikaci.

Požadovaný počet ohlasů se rozmisťťuje s ohledem na řadu kritérií. Při nákupu balíčku, ohlasy se píší podle přesných podmínek (počet ohlasů za den, týden. měsíc).

Publikaci ohlasů na Google Maps děláme již dlouho. Velmi často se sledovanost naších klientů na Google Maps zvyšovala na 5 hvězd.

Používané metody se počítají s surovým řízením Google Maps a zaručeně rozmisťují požadovaný počet ohlasů.

Vyzkoušet

Co nabizíme

Ohlasy na firmy.cz
Ohlasy na firmy.cz
Formujeme a rozmísťujeme reálné ohlasy na firmy.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Seznamu a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Tripadvisor
Ohlasy na Tripadvisor
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Tripadvisor.com. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Tripadvisor a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Najisto.cz
Ohlasy na Najisto.cz
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Najisto.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Najisto a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na zbozi.cz
Ohlasy na zbozi.cz
Formujeme a rozmisťujeme reálné ohlasy na Zbozi.cz. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zbozi.cz a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Google Maps
Ohlasy na Google Maps
Tvoříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Google Maps. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Google a s požadovaným intervalem.
Analýza Vaší současné reputace
Analýza Vaší současné reputace
Hledáme negativní ohlasy, skládáme účty z udělané prace a nabídneme strategii vytvaření kladné reputace Vaší firmy.

Ohlasy na Yelp.com
Ohlasy na Yelp.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Yelp. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Yelp a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Zomato.com
Ohlasy na Zomato.com
Vytváříme a rozmísťujeme reálné ohlasy na Zomato. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Zomato a s požadovaným intervalem.
Ohlasy na Facebook.com
Ohlasy na Facebook.com
Zde si můžete koupit komentář k vaší firemní stránky na sociální síti Facebook. Ohlasy budou z různých IP, z reálných uživatelských účtů na Facebook.